Tahle svačina v koši rozhodně neskončí!

jerkyskola_foto

Najít zdravou a vyváženou svačinu pro děti může být někdy pořádná challenge. Co zabalit dětem do školy, aby vydržely dávat celý den pozor, učily se a zároveň si pochutnaly? 

 

Ruku na srdce - taky jsme občas vyměnili svačinu za kousek čokolády nebo ji dokonce vyhodili do koše. Hlad se pak zahnal sušenkou z bufetu, koblihou z pekárny a vše se zapilo sladkou limčou. Noční můra pro všechny rodiče!

 

Sušený maso aktovce sluší!

Dnešní svačiny jsou o dost vychytanější než jen tukovej rohlík s gothajem. V krabičkách si děti do školy nosí čerstvý saláty, celozrnný sendviče a maminky jim po nocích pečou müsli tyčinky všech možnejch příchutí.  

Co když jsi ale rodič bez superschopností a tvůj den má jen 24 hodin? Správnej čas nachystat dětem do aktovky sušený maso! Nic neváží, krásně se vejde a nestrávíš věčnost v kuchyni. 

 

Je jerky vyváženou svačinou?

Kvalitní jerky obsahuje spoustu vitamínů a proteinu, žádný rychlý cukry. Můžeš tak mít jistotu, že se junior neunaví hned po velký přestávce. Vydrží dávat při výuce pozor, v klidu sedět v lavici a učit se. Jerky zároveň perfektně zasytí, takže mu do oběda nevyhládne. Uspokojí i chutě na nezdravý, zprocesovaný potraviny. 

 

Tahle sváča se nevyhodí! 

Rozhodně se nestane, že tahle svačina skončí v koši! Sušený maso děti zbožňujou a obvykle ho snědí ještě dřív, než zazvoní. Mají pocit, že jedí chipsy a dost je to baví. Ládují se o sto šest! Rodiče jistě potěší, že do sebe necpou žádný blbosti.

 

Zmizí rychlostí blesku!

Brambůrky a pytlík bonbonů děti slupnou stoprocentně dřív, než cereální bagetu se salátem. O jerky to platí taky! Naše křupavý maso (odkaz e-shop) je pro děti skvělá zábava a schroupou ho raz dva. Má poctivou dávku bílkovin, kvalitních tuků a navíc skvěle chutná! 

 

Jablka hrušky jerky!

Nezapomeň, že vyvážená strava je základ. Netvrdíme, aby jerky kompletně nahradilo školní svačinu. Je to ale příjemná (a zdravá!) změna. Doporučujeme k masu do aktovky přihodit i jablko, hrozno a jogurt. Možná to zní zvláštně, ale je to vražedně dobrá kombinace. Až ochutnáš, dáš nám stopro za pravdu. Ať už jsi nebo nejsi školou povinný.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení