Neohodnoceno

Rozinky PREMIUM tmavé 500 g

Hledáte přírodní sladidlo do dezertů, domácích müsli tyčinek nebo jen zdravou svačinu na okamžité doplnění energie? Tyhle krásky z Iránu to zvládnou hravě.

69 Kč / ks
Kategorie: OVOCE A PLODY
Záruka: 1 rok
Příchuť: Natural
Balení: 500 g ZIP sáček
Způsob zpracování: Sušení vzduchem a teplem

Jsou sušené z odrůdy Thompson, která má svěží, lehce nakyslou chuť. Sířené jsou jen velmi lehce, ale i přesto je před konzumací je nejprve na chvíli namočte do vody a opláchněte. A co všechno tyto rozinky ještě umí?

  • bez přidaného cukru
  • rychlý zdroj energie po sportu

Alergeny:Oxid siřičitý a siřičitany
Země původu: Irán
Skladování: Skladujte při teplotách do 18 °C a relativní vlhkosti do 60%. Chraňte před přímým slunečním zářením!

Složení: rozinky, rostlinné oleje v různé, poměru (slunečnicový /palmový) konzervant OXID SIŘIČITÝ

Nutriční hodnoty na 100 g:

  • Energetická hodnota 1264 kJ / 302 kcal
  • Tuky 0,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g
  • Sacharidy 79,2 g, z toho cukry 59,2 g
  • Vláknina 3,7 g
  • Bílkoviny 3,4 g
  • Sůl 0,01 g

Po sedmi letech, zkoušení a ladění detailů byl hotový finální výrobek. Zbývalo vymyslet značku-brand, obaly, marketingovou strategii... Byli jsme přesvědčeni o kvalitě našeho produktu a rozhodnuti s ním udělat díru do světa. Vznikla značka Lordy Jerky. Business plán připravený, auta nastartovaná a připravená vyrazit směr obchodníci, kteří měli zajistit distribuci ke konečnému spotřebiteli. A pak najednou... covid. Nikam jsme nemohli, nálada ve společnosti na nic, obchodníci měli jiné starosti, než rozšiřovat svůj sortiment. Co dál? 

Epidemie nápadů

Zvolili jsme změnu strategie. Vsadili jsme na e-shop a přímé oslovení zákazníků. Ale co se sortimentem? Za našimi výrobky si 100% stojíme, ale přeci jen e-shop s 5 druhy sušeného masa by asi vypadal jako chudý příbuzný mezi ostatními zavedenými obchody. Takže rozšíříme nabídku? O co? O jiné značky a jejich produkty? Jsme přeci výrobce, chceme mít celý řetězec pod vlastní kontrolou. Tak se zrodil nápad prodávat produkty, které sami používáme při výrobě sušeného masa a ladění jeho chutí. 

Ořechy, semínka, sušené ovoce, chilli... Vše v nejvyšší kvalitě. V dnešní době máme na eshopu kolem 200 produktů, postupně přibývají další. Vše zaměřeno na zdravou výživu a životní styl. Prostě takové Lordy potraviny.

Vlastní výroba

Zpočátku jsme výrobu sušeného masa řešili přes externí firmu, která podle našich receptur vyráběla Lordy Jerky. Ale byla umístěná mimo Jablonec nad Nisou, dojezdová vzdálenost byla značná a možnost průběžné kontroly a okamžité reakce byla komplikovaná. Dopadlo to tak, že jsme u výrobce byli vaření - pečení, řešili tam úplně vše, jako by firma patřila nám.

100% Lordy

Rozhodli jsme se tedy po nějakém čase vše vyrábět kompletně sami a vybudovali novou provozovnu přímo v Jablonci nad Nisou. Vše pod jednou střechou , výroba, marketing, distribuce. Stále používáme pouze nejlepší maso z českých chovů, v našem jerky nenajdete žádné konzervanty ani chemické přísady. Vše stále vyrábíme 100% ručně, Lordy!