1 hodnocení

Kešu ořechy natural 500 g

Tak jak je příroda stvořila. V celé své kráse a úplně natural!

245 Kč / ks
Kategorie: OŘECHY A SEMÍNKA
Záruka: 1 rok
Druh: Kešu
Příchuť: Natural
Balení: 500 g ZIP sáček

Jemná chuť a máslová konzistence z nich dělá jedny z nejoblíbenějších ořechů na světě. Mňam!
Složení kešu je poměrně unikátní. I když obsahuje hodně tuků, jedná se o tuky, které nijak neškodí cévám a srdci. Celkový obsah kalorií je zároveň daleko menší než u jiných ořechů.

Složení: Jádra kešu ořechů

Alergeny: Suché skořápkové plody 
Země původu: Vietnam
Skladování: Skladujte při teplotách do 18 °C a relativní vlhkosti do 60%. Chraňte před přímým slunečním zářením!

Nutriční hodnoty na 100 g:

  • Energetická hodnota 2400 kJ / 578 kcal
  • Tuky 42,2 g, z toho nasycené mastné kyseliny 8,5 g
  • Sacharidy 30,5 g, z toho cukry 6 g
  • Vláknina 3,3 g
  • Bílkoviny 17,5 g
  • Sůl 0,035 g  

Po sedmi letech, zkoušení a ladění detailů byl hotový finální výrobek. Zbývalo vymyslet značku-brand, obaly, marketingovou strategii... Byli jsme přesvědčeni o kvalitě našeho produktu a rozhodnuti s ním udělat díru do světa. Vznikla značka Lordy Jerky. Business plán připravený, auta nastartovaná a připravená vyrazit směr obchodníci, kteří měli zajistit distribuci ke konečnému spotřebiteli. A pak najednou... covid. Nikam jsme nemohli, nálada ve společnosti na nic, obchodníci měli jiné starosti, než rozšiřovat svůj sortiment. Co dál? 

Epidemie nápadů

Zvolili jsme změnu strategie. Vsadili jsme na e-shop a přímé oslovení zákazníků. Ale co se sortimentem? Za našimi výrobky si 100% stojíme, ale přeci jen e-shop s 5 druhy sušeného masa by asi vypadal jako chudý příbuzný mezi ostatními zavedenými obchody. Takže rozšíříme nabídku? O co? O jiné značky a jejich produkty? Jsme přeci výrobce, chceme mít celý řetězec pod vlastní kontrolou. Tak se zrodil nápad prodávat produkty, které sami používáme při výrobě sušeného masa a ladění jeho chutí. 

Ořechy, semínka, sušené ovoce, chilli... Vše v nejvyšší kvalitě. V dnešní době máme na eshopu kolem 200 produktů, postupně přibývají další. Vše zaměřeno na zdravou výživu a životní styl. Prostě takové Lordy potraviny.

Vlastní výroba

Zpočátku jsme výrobu sušeného masa řešili přes externí firmu, která podle našich receptur vyráběla Lordy Jerky. Ale byla umístěná mimo Jablonec nad Nisou, dojezdová vzdálenost byla značná a možnost průběžné kontroly a okamžité reakce byla komplikovaná. Dopadlo to tak, že jsme u výrobce byli vaření - pečení, řešili tam úplně vše, jako by firma patřila nám.

100% Lordy

Rozhodli jsme se tedy po nějakém čase vše vyrábět kompletně sami a vybudovali novou provozovnu přímo v Jablonci nad Nisou. Vše pod jednou střechou , výroba, marketing, distribuce. Stále používáme pouze nejlepší maso z českých chovů, v našem jerky nenajdete žádné konzervanty ani chemické přísady. Vše stále vyrábíme 100% ručně, Lordy!