Neohodnoceno

Mandle v Tiramisu 200 g

Typická oříškovo-mandlová chuť se skvěle doplňuje se sladko-kávovou chutí čokolády tiramisu! Jádra mandlí se nejdřív mírně nasucho opraží pro zvýraznění chuti, a pak se obalí v lahodné bílé a mléčné čokoládě. Neváhejte a ochutnejte...

89 Kč / ks
Kategorie: Všechny produkty
doza mandle v tiramisu
Novinka Tip

Složení: bílá čokoláda 71 % (cukr, kakaové máslo, sušené mléko, sušená syrovátka, mléčný tuk, emulgátory: sójový lecitin a polyglycerylpolyricinoleát, přírodní vanilkové aroma), pražená jádra mandlí 22 %, mléčná čokoláda 4 % (cukr, kakaové máslo, sušené mléko, kakaová hmota, rostlinné tuky: palmový olej, olej z máslovníku, mléčný tuk, sušená syrovátka, emulgátory: lecitiny a polyglycerylpolyricinoleát), mletá káva 1 %, lešticí směs (tapiokový škrob, cukr, šelak)  

 

Výživové hodnoty na 100 g:

  • energetická hodnota 2320 kJ/557 kcal
  • tuky 36 g – z toho nasycené mastné kyseliny 16 g
  • sacharidy 48 g – z toho cukry 46 g
  • vláknina 3,0 g
  • bílkoviny 8,7 g
  • sůl 0,25 g

Po sedmi letech, zkoušení a ladění detailů byl hotový finální výrobek. Zbývalo vymyslet značku-brand, obaly, marketingovou strategii... Byli jsme přesvědčeni o kvalitě našeho produktu a rozhodnuti s ním udělat díru do světa. Vznikla značka Lordy Jerky. Business plán připravený, auta nastartovaná a připravená vyrazit směr obchodníci, kteří měli zajistit distribuci ke konečnému spotřebiteli. A pak najednou... covid. Nikam jsme nemohli, nálada ve společnosti na nic, obchodníci měli jiné starosti, než rozšiřovat svůj sortiment. Co dál? 

Epidemie nápadů

Zvolili jsme změnu strategie. Vsadili jsme na e-shop a přímé oslovení zákazníků. Ale co se sortimentem? Za našimi výrobky si 100% stojíme, ale přeci jen e-shop s 5 druhy sušeného masa by asi vypadal jako chudý příbuzný mezi ostatními zavedenými obchody. Takže rozšíříme nabídku? O co? O jiné značky a jejich produkty? Jsme přeci výrobce, chceme mít celý řetězec pod vlastní kontrolou. Tak se zrodil nápad prodávat produkty, které sami používáme při výrobě sušeného masa a ladění jeho chutí. 

Ořechy, semínka, sušené ovoce, chilli... Vše v nejvyšší kvalitě. V dnešní době máme na eshopu kolem 200 produktů, postupně přibývají další. Vše zaměřeno na zdravou výživu a životní styl. Prostě takové Lordy potraviny.

Vlastní výroba

Zpočátku jsme výrobu sušeného masa řešili přes externí firmu, která podle našich receptur vyráběla Lordy Jerky. Ale byla umístěná mimo Jablonec nad Nisou, dojezdová vzdálenost byla značná a možnost průběžné kontroly a okamžité reakce byla komplikovaná. Dopadlo to tak, že jsme u výrobce byli vaření - pečení, řešili tam úplně vše, jako by firma patřila nám.

100% Lordy

Rozhodli jsme se tedy po nějakém čase vše vyrábět kompletně sami a vybudovali novou provozovnu přímo v Jablonci nad Nisou. Vše pod jednou střechou , výroba, marketing, distribuce. Stále používáme pouze nejlepší maso z českých chovů, v našem jerky nenajdete žádné konzervanty ani chemické přísady. Vše stále vyrábíme 100% ručně, Lordy!