Neohodnoceno

Dárkový box LORDY Sladké potěšení

Ideální dárek pro vaši drahou polovičku. Čeká tě opravdu velké sladké potěšení - box obsahuje 2,8 kg mlsání LORDY Jerky. A to už je spousta radosti v jednom balení!

1 290 Kč / ks
Kategorie: DÁRKOVÁ BALENÍ
Záruka: Minimální trvanlivost uvedena na obalu (18 měsíců)
Druh: Kešu, Mandle
Balení: Dárkový box
Sladky box1
Novinka Tip

Kdo by si někdy rád nezamlsal? Tímhle dárkovým boxem uděláš radost nejen sobě, ale i někomu, na kom ti záleží. V dárkovém balení najdeš 15 krásných dóziček, po okraj naplněných laskominami, kterým nikdo neodolá. Na své si přijdou milovníci čokolády, ale i lidé, kteří ji nemají rádi nebo nesmějí - ti si smlsnou třeba na sušeném ovoci v karobu, sušených kanadských brusinkách nebo ananasu z Kostariky sušeném na tropickém sluníčku. 

Co tam najdeš?

 • Brusinky v karobu - 2x
 • Mandle v tiramisu - 2x
 • Směs ovoce v čokoládě - 2x
 • Kešu v tiramisu - 2x
 • Mandle v karobu - 2x
 • Čokoládové kamínky - 2x
 • Višně v hořké čokoládě - 1x
 • Ananas sušený RAW - kolečka - 1x
 • Proslazené brusinky - 1x
 • Dárkový box s uchem 
  • rozměr 35 x 30 x 7 cm

   Po sedmi letech, zkoušení a ladění detailů byl hotový finální výrobek. Zbývalo vymyslet značku-brand, obaly, marketingovou strategii... Byli jsme přesvědčeni o kvalitě našeho produktu a rozhodnuti s ním udělat díru do světa. Vznikla značka Lordy Jerky. Business plán připravený, auta nastartovaná a připravená vyrazit směr obchodníci, kteří měli zajistit distribuci ke konečnému spotřebiteli. A pak najednou... covid. Nikam jsme nemohli, nálada ve společnosti na nic, obchodníci měli jiné starosti, než rozšiřovat svůj sortiment. Co dál? 

   Epidemie nápadů

   Zvolili jsme změnu strategie. Vsadili jsme na e-shop a přímé oslovení zákazníků. Ale co se sortimentem? Za našimi výrobky si 100% stojíme, ale přeci jen e-shop s 5 druhy sušeného masa by asi vypadal jako chudý příbuzný mezi ostatními zavedenými obchody. Takže rozšíříme nabídku? O co? O jiné značky a jejich produkty? Jsme přeci výrobce, chceme mít celý řetězec pod vlastní kontrolou. Tak se zrodil nápad prodávat produkty, které sami používáme při výrobě sušeného masa a ladění jeho chutí. 

   Ořechy, semínka, sušené ovoce, chilli... Vše v nejvyšší kvalitě. V dnešní době máme na eshopu kolem 200 produktů, postupně přibývají další. Vše zaměřeno na zdravou výživu a životní styl. Prostě takové Lordy potraviny.

   Vlastní výroba

   Zpočátku jsme výrobu sušeného masa řešili přes externí firmu, která podle našich receptur vyráběla Lordy Jerky. Ale byla umístěná mimo Jablonec nad Nisou, dojezdová vzdálenost byla značná a možnost průběžné kontroly a okamžité reakce byla komplikovaná. Dopadlo to tak, že jsme u výrobce byli vaření - pečení, řešili tam úplně vše, jako by firma patřila nám.

   100% Lordy

   Rozhodli jsme se tedy po nějakém čase vše vyrábět kompletně sami a vybudovali novou provozovnu přímo v Jablonci nad Nisou. Vše pod jednou střechou , výroba, marketing, distribuce. Stále používáme pouze nejlepší maso z českých chovů, v našem jerky nenajdete žádné konzervanty ani chemické přísady. Vše stále vyrábíme 100% ručně, Lordy!