Neohodnoceno

VEPŘOVÁ tyčinka PEMIKAN FÍK/CHILLI (Protein Bar) 25 g

Ochutnej tajemství všech indiánů a staň se neunavitelným! Tahle malá masová tyčinka tě nikdy nenechá ve štychu.

65 Kč / ks
Kategorie: Pemikan
Maso: Vepřové
Příchuť: Chilli, Fík
Balení: 25 g ZIP sáček
Druh masa: Vepřové
Pikantní: Ano

Pořádná nálož energie v praktickém balení, co má říz! Naše chilli by vypálilo kdejakou umělou přísadu, proto ji ani uvnitř nehledej. Španělská panenka, slunečnicová semínka, chilli a fíky. Tečka. Navíc, naše NOVÉ větší balení ti ušetří až 200 Kč!

Ruční práce, vyšperkovaná receptura, 100% chov v České republice. 

Nutriční hodnoty na 100 g:

  • Energetická hodnota 1326 kJ / 317 kcal
  • Tuky 4,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny 1,8 g
  • Sacharidy 25,5 g, z toho cukry 0 g
  • Bílkoviny  43,6 g
  • Sůl  2,9 g

LORDYjerkyⓇ – vepřové maso s fikem a chilli. Masný výrobek trvanlivý tepelně opracovaný.

Složení: vepřové maso (73%), fiky (9%), jablka, rozinky (rostlinný olej 0,3% (slunečnicový olej)), slunečnicová semínka, mořská sůl, jablečný ocet, třtinový cukr, směs koření (černé koření mleté, česnek), chilli (0,04%), konzervant: sorban draselný (0,03%)

  • 100g výrobku bylo vyrobeno z 280g masa.
  • Skladovat při teplotě od +5°C do +25°C.
  • Trvanlivost min. 24 měsíců od data uvedeného na obalu
  • Baleno v ochranné atmosféře
  • Země původu: Česká republika

Po sedmi letech, zkoušení a ladění detailů byl hotový finální výrobek. Zbývalo vymyslet značku-brand, obaly, marketingovou strategii... Byli jsme přesvědčeni o kvalitě našeho produktu a rozhodnuti s ním udělat díru do světa. Vznikla značka Lordy Jerky. Business plán připravený, auta nastartovaná a připravená vyrazit směr obchodníci, kteří měli zajistit distribuci ke konečnému spotřebiteli. A pak najednou... covid. Nikam jsme nemohli, nálada ve společnosti na nic, obchodníci měli jiné starosti, než rozšiřovat svůj sortiment. Co dál? 

Epidemie nápadů

Zvolili jsme změnu strategie. Vsadili jsme na e-shop a přímé oslovení zákazníků. Ale co se sortimentem? Za našimi výrobky si 100% stojíme, ale přeci jen e-shop s 5 druhy sušeného masa by asi vypadal jako chudý příbuzný mezi ostatními zavedenými obchody. Takže rozšíříme nabídku? O co? O jiné značky a jejich produkty? Jsme přeci výrobce, chceme mít celý řetězec pod vlastní kontrolou. Tak se zrodil nápad prodávat produkty, které sami používáme při výrobě sušeného masa a ladění jeho chutí. 

Ořechy, semínka, sušené ovoce, chilli... Vše v nejvyšší kvalitě. V dnešní době máme na eshopu kolem 200 produktů, postupně přibývají další. Vše zaměřeno na zdravou výživu a životní styl. Prostě takové Lordy potraviny.

Vlastní výroba

Zpočátku jsme výrobu sušeného masa řešili přes externí firmu, která podle našich receptur vyráběla Lordy Jerky. Ale byla umístěná mimo Jablonec nad Nisou, dojezdová vzdálenost byla značná a možnost průběžné kontroly a okamžité reakce byla komplikovaná. Dopadlo to tak, že jsme u výrobce byli vaření - pečení, řešili tam úplně vše, jako by firma patřila nám.

100% Lordy

Rozhodli jsme se tedy po nějakém čase vše vyrábět kompletně sami a vybudovali novou provozovnu přímo v Jablonci nad Nisou. Vše pod jednou střechou , výroba, marketing, distribuce. Stále používáme pouze nejlepší maso z českých chovů, v našem jerky nenajdete žádné konzervanty ani chemické přísady. Vše stále vyrábíme 100% ručně, Lordy!