2 hodnocení

Cvrččí Mouka - proteinový prášek 100g

Nabízíme Vám surovinu, kterou používáme při výrobě některých našich produktů.

155 Kč –14 % 132 Kč / ks
Kategorie: Všechny produkty
Příchuť: Natural
LJ cvrcci mouka 100g
155 Kč –14 %

I vy můžete teď vyzkoušet LORDY proteinový prášek při vaření, nebo pečení. Stačí přimíchat do jiné mouky, nebo přidat do jakéhokoliv jiného receptu (např. smoothie, palačinek, sušenek, muffinů, nachos, banana bread nebo omelety). Tím vaše jídlo získá mnohem vyšší výživovou kvalitu, získá bílkoviny, vitamín B12 a bioaktivní železo. 

 • vysoce kvalitní protein, tuky a vláknina pohromadě v jednom prášku
 • bohatý na živiny a vitamíny jako B12, železo a vápník
 • jemná chuť vhodná k vaření i pečení

Cvrččí proteinový prášek LORDY má ve složení jen jednu surovinu, a tou jsou cvrčci. Žádné další přísady, chemikálie nebo konzervanty, jen 100% cvrčci.
Po otevření skladuj v uzavřené nádobě v lednici. 

Nutriční hodnoty na 100 g:

 • Energetická hodnota 1939 kJ / 463 kcal
 • Tuky 20 g, z toho nasycené mastné kyseliny 5.2 g
 • Sacharidy 0.5 g, z toho cukry 0 g
 • Vláknina 9.5 g
 • Bílkoviny 70 g
 • Sůl 0.8 g
 • Železo 5.67 mg
 • Vitamín B12 5.76 μg

Po sedmi letech, zkoušení a ladění detailů byl hotový finální výrobek. Zbývalo vymyslet značku-brand, obaly, marketingovou strategii... Byli jsme přesvědčeni o kvalitě našeho produktu a rozhodnuti s ním udělat díru do světa. Vznikla značka Lordy Jerky. Business plán připravený, auta nastartovaná a připravená vyrazit směr obchodníci, kteří měli zajistit distribuci ke konečnému spotřebiteli. A pak najednou... covid. Nikam jsme nemohli, nálada ve společnosti na nic, obchodníci měli jiné starosti, než rozšiřovat svůj sortiment. Co dál? 

Epidemie nápadů

Zvolili jsme změnu strategie. Vsadili jsme na e-shop a přímé oslovení zákazníků. Ale co se sortimentem? Za našimi výrobky si 100% stojíme, ale přeci jen e-shop s 5 druhy sušeného masa by asi vypadal jako chudý příbuzný mezi ostatními zavedenými obchody. Takže rozšíříme nabídku? O co? O jiné značky a jejich produkty? Jsme přeci výrobce, chceme mít celý řetězec pod vlastní kontrolou. Tak se zrodil nápad prodávat produkty, které sami používáme při výrobě sušeného masa a ladění jeho chutí. 

Ořechy, semínka, sušené ovoce, chilli... Vše v nejvyšší kvalitě. V dnešní době máme na eshopu kolem 200 produktů, postupně přibývají další. Vše zaměřeno na zdravou výživu a životní styl. Prostě takové Lordy potraviny.

Vlastní výroba

Zpočátku jsme výrobu sušeného masa řešili přes externí firmu, která podle našich receptur vyráběla Lordy Jerky. Ale byla umístěná mimo Jablonec nad Nisou, dojezdová vzdálenost byla značná a možnost průběžné kontroly a okamžité reakce byla komplikovaná. Dopadlo to tak, že jsme u výrobce byli vaření - pečení, řešili tam úplně vše, jako by firma patřila nám.

100% Lordy

Rozhodli jsme se tedy po nějakém čase vše vyrábět kompletně sami a vybudovali novou provozovnu přímo v Jablonci nad Nisou. Vše pod jednou střechou , výroba, marketing, distribuce. Stále používáme pouze nejlepší maso z českých chovů, v našem jerky nenajdete žádné konzervanty ani chemické přísady. Vše stále vyrábíme 100% ručně, Lordy!