Neohodnoceno

Dárkový box LORDY Ořechy/ovoce

Téměř 2 kg ( 1875g ) zdravých dobrot LORDY Jerky a spousta radosti v jednom balení.

1 290 Kč / ks
Kategorie: DÁRKOVÁ BALENÍ
Záruka: Minimální trvanlivost uvedena na obalu (18 měsíců)
Druh: Kešu, Mandle, Para ořechy, Pistácie
Příchuť: Natural, Chilli, Slané, Uzené, Kari
Balení: Dárkový box

Dárkovým boxem uděláš radost nejenom sobě, ale i někomu, na kom ti záleží. V dárkovém balení najdeš 15 krásných, po okraj naplněných dóziček tím nejlepším a nejzdravějším, se spoustou vitamínů a důležitých minerálních látek. Vhodné i pro děti, těhotné ženy, vegetariány atd. Všechny dózy mají váhu 125g.

Co tam najdeš?

 • Kešu pražené solené - 2x
 • Kešu pražené solené CHILLI - 1x
 • Mandle pražené solené - 2x
 • Mandle uzené - 2x
 • Pistácie pražené solené - 2x
 • Ananas sušený RAW - kolečka - 1x
 • Arašídy pražené natural - 2x
 • Arašídy ve Wasabi - 1x
 • Japonská rýžová směs - 1x
 • Kanadská brusinka - 1x
 • Dárkový box s uchem 
  • rozměr 35 x 30 x 7 cm

   Po sedmi letech, zkoušení a ladění detailů byl hotový finální výrobek. Zbývalo vymyslet značku-brand, obaly, marketingovou strategii... Byli jsme přesvědčeni o kvalitě našeho produktu a rozhodnuti s ním udělat díru do světa. Vznikla značka Lordy Jerky. Business plán připravený, auta nastartovaná a připravená vyrazit směr obchodníci, kteří měli zajistit distribuci ke konečnému spotřebiteli. A pak najednou... covid. Nikam jsme nemohli, nálada ve společnosti na nic, obchodníci měli jiné starosti, než rozšiřovat svůj sortiment. Co dál? 

   Epidemie nápadů

   Zvolili jsme změnu strategie. Vsadili jsme na e-shop a přímé oslovení zákazníků. Ale co se sortimentem? Za našimi výrobky si 100% stojíme, ale přeci jen e-shop s 5 druhy sušeného masa by asi vypadal jako chudý příbuzný mezi ostatními zavedenými obchody. Takže rozšíříme nabídku? O co? O jiné značky a jejich produkty? Jsme přeci výrobce, chceme mít celý řetězec pod vlastní kontrolou. Tak se zrodil nápad prodávat produkty, které sami používáme při výrobě sušeného masa a ladění jeho chutí. 

   Ořechy, semínka, sušené ovoce, chilli... Vše v nejvyšší kvalitě. V dnešní době máme na eshopu kolem 200 produktů, postupně přibývají další. Vše zaměřeno na zdravou výživu a životní styl. Prostě takové Lordy potraviny.

   Vlastní výroba

   Zpočátku jsme výrobu sušeného masa řešili přes externí firmu, která podle našich receptur vyráběla Lordy Jerky. Ale byla umístěná mimo Jablonec nad Nisou, dojezdová vzdálenost byla značná a možnost průběžné kontroly a okamžité reakce byla komplikovaná. Dopadlo to tak, že jsme u výrobce byli vaření - pečení, řešili tam úplně vše, jako by firma patřila nám.

   100% Lordy

   Rozhodli jsme se tedy po nějakém čase vše vyrábět kompletně sami a vybudovali novou provozovnu přímo v Jablonci nad Nisou. Vše pod jednou střechou , výroba, marketing, distribuce. Stále používáme pouze nejlepší maso z českých chovů, v našem jerky nenajdete žádné konzervanty ani chemické přísady. Vše stále vyrábíme 100% ručně, Lordy!