2 hodnocení

Borůvky sušené - 125 g


Možná jste už slyšeli, že borůvka podporuje dobrý zrak. Ano, je to tak – není to jen pověra. A navíc ve vkusné a praktické dóze, kterou můžete znovu plnit a tím se chovat ekologicky.

129 Kč / ks
Kategorie: OVOCE A PLODY
Příchuť: Natural
Balení: 125 g Uzavíratelná dóza
Způsob zpracování: Sušení vzduchem a teplem

 

Složení: borůvky 17,12%, fruktóza, voda, glukóza, sacharóza, slunečnicový olej, sorban draselný, kyselina citronová E509

Alergeny: NE
Země původu: Kanada
Skladování: Teplota do 20 °C, vlhkost do 70 %

Nutriční hodnoty na 100 g:

  • Energetická hodnota 1470 kJ / 347 kcal
  • Tuky 1 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,5 g
  • Sacharidy 80 g, z toho cukry 80 g
  • Vláknina 7 g
  • Bílkoviny 1 g
  • Sůl 0,063 g

Po sedmi letech, zkoušení a ladění detailů byl hotový finální výrobek. Zbývalo vymyslet značku-brand, obaly, marketingovou strategii... Byli jsme přesvědčeni o kvalitě našeho produktu a rozhodnuti s ním udělat díru do světa. Vznikla značka Lordy Jerky. Business plán připravený, auta nastartovaná a připravená vyrazit směr obchodníci, kteří měli zajistit distribuci ke konečnému spotřebiteli. A pak najednou... covid. Nikam jsme nemohli, nálada ve společnosti na nic, obchodníci měli jiné starosti, než rozšiřovat svůj sortiment. Co dál? 

Epidemie nápadů

Zvolili jsme změnu strategie. Vsadili jsme na e-shop a přímé oslovení zákazníků. Ale co se sortimentem? Za našimi výrobky si 100% stojíme, ale přeci jen e-shop s 5 druhy sušeného masa by asi vypadal jako chudý příbuzný mezi ostatními zavedenými obchody. Takže rozšíříme nabídku? O co? O jiné značky a jejich produkty? Jsme přeci výrobce, chceme mít celý řetězec pod vlastní kontrolou. Tak se zrodil nápad prodávat produkty, které sami používáme při výrobě sušeného masa a ladění jeho chutí. 

Ořechy, semínka, sušené ovoce, chilli... Vše v nejvyšší kvalitě. V dnešní době máme na eshopu kolem 200 produktů, postupně přibývají další. Vše zaměřeno na zdravou výživu a životní styl. Prostě takové Lordy potraviny.

Vlastní výroba

Zpočátku jsme výrobu sušeného masa řešili přes externí firmu, která podle našich receptur vyráběla Lordy Jerky. Ale byla umístěná mimo Jablonec nad Nisou, dojezdová vzdálenost byla značná a možnost průběžné kontroly a okamžité reakce byla komplikovaná. Dopadlo to tak, že jsme u výrobce byli vaření - pečení, řešili tam úplně vše, jako by firma patřila nám.

100% Lordy

Rozhodli jsme se tedy po nějakém čase vše vyrábět kompletně sami a vybudovali novou provozovnu přímo v Jablonci nad Nisou. Vše pod jednou střechou , výroba, marketing, distribuce. Stále používáme pouze nejlepší maso z českých chovů, v našem jerky nenajdete žádné konzervanty ani chemické přísady. Vše stále vyrábíme 100% ručně, Lordy!